Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

ÜZLET NEVE MUNKAKÖR JELENTKEZÉS MÓDJA
Deichmann 30 órás üzletvezető helyettes Önéletrajz az üzletbe, www.deichmann.com/karrier
New Yorker Eladó Önéletrajz az üzletbe
KFC Éttermi dolgozó Önéletrajz az üzletbe
Aranycipó Eladó - Pék Önéletrajz az üzletbe
Lecsó Pultos Önéletrajz az üzletbe
Lecsó Konyhai kisegítő Önéletrajz az üzletbe
Tezenis Eladó (8 és 4 órás) Önéletrajz az üzletbe
Beauty Hands Körmös beautypecs@gmail.com e-mail címen
Office Shoes Eladó Önéletrajz az üzletbe
Konkurencia Eladó barta@konkurencia.hu
Amnesia Eladó Önéletrajz az üzletbe
Mayo Chix Eladó Önéletrajz az üzletbe
Stradivarius Eladó Önéletrajz az üzletbe
Tally Weijl Eladó Önéletrajz az üzletbe
Fleur-t Virágkötő Önéletrajz az üzletbe
H&M Eladó Fényképes önéletrajz személyesen az üzletbe
Fotoplus Értékesítő munkatárs Önéletrajz az üzletbe
Saxoo London Eladó Önéletrajz az üzletbe

A lista utoljára frissítve: 2018.04.23.

További Állásajánlatok:

Tom Tailor

Szakképzett, érettségizett, kereskedelmi tapasztalattal rendelkező, dinamikus munkatársat keresünk csapatunkba, angol vagy német nyelvtudással.

Jelentkezés: Önéletrajzzal az üzletben.

(Hirdetés időpontja: 2018.02.13.)

budmil Store

A budmil Zrt. a pécsi ÁRKÁD Bevásárlóközpontban működő üzletébe 4 órás munkavégzésre eladói munkakörbe munkatársat keres részmunkaidőben.

Amit nyújtunk:
  • kiemelt bérezés
  • forgalom utáni jutalék
  • 100 %-os vasárnapi pótlék
  • hosszú távú munkalehetőség

Amit elvárunk:
  • kereskedelmi tapasztalat
  • precíz munkavégzés

Előnyt jelent az állás betöltésénél:
  • szakirányú végzettség

Amennyiben csatlakozni szeretne csapatunkhoz, részletes, szakmai, fényképpel ellátott önéletrajzát küldje el hozzánk, "eladó/Pécs" jeligével.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:

cv@budmil.hu

(Hirdetés időpontja: 2018.01.19.)

Stradivarius

Találd meg a helyed a divat világában!

Sokszor futottál már neki a gondolatnak: de jó lenne a divat világában dolgozni? Csatlakozz hozzánk, Jelentkezz most, itt az üzletben: eladó pozícióba (teljes- vagy részmunkaidőben).

Keresd a vezetőt és jelentkezz most az üzletben vagy küldd el az önéletrajzod a munka@inditex.com címre.
(Tárgyban tüntesd fel kérlek: PÉCS)

Mi az INDITEXnél egyedülálló lehetőséget biztosítunk arra, hogy akár korábbi tapasztalat és előképzettség nélkül is el tudd indítani a karriered!
Üzleteinkbe folyamatosan keressük azokat a divat iránt fogékony, kreatív, szorgalmas munkatársakat, akik nem félnek a bolti munka kihívásaitól, szeretik a vásárlókat és szeretnének bepillantást nyerni a kulisszák mögé.

(Hirdetés időpontja: 2017.09.15.)