Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

ÜZLET NEVE MUNKAKÖR JELENTKEZÉS MÓDJA
Fleur-t Képzett virágkötő Önéletrajz az üzletbe
Promod Szakképzett divattanácsadó (30 órás) Önéletrajz az üzletbe
Klier Fodrászat Teljes munkaidős fodrász Önéletrajz az üzletbe
Balance Részmunkaidős eladó Önéletrajz üzletbe
Tezenis Diák munka (4 órás) Önéletrajz az üzletbe
Bali-Gali Design Eladó (karácsonyi vásárba) Önéletrajz az üzletbe
Mirror Fashion Eladó Önéletrajz az üzletbe
Laag & Hill Szakképzett, gyakorlattal rendelkező eladó Önéletrajz az üzletbe
Hervis Eladó Önéletrajz az üzletbe
Cropp Eladó (4 órás) Önéletrajz az üzletbe
Tom Tailor Eladó Önéletrajz az üzletbe

A lista utoljára frissítve: 2018.12.10.

További Állásajánlatok:

Cropp

Van egy fullcap-ed vagy valamilyen tuti sapkád? Viseld bátran! Vannak tetkóid vagy piercinged? Mutasd meg! Ne fogd vissza magad - minél őrültebb vagy, annál jobb!
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és szereted a divatot, ITT A HELYED! Jelentkezz a CROPP-ba!
Rész- és teljesmunkaidős eladókat keresünk a pécsi ÁRKÁD-ban található CROPP üzletünkbe!

Amit biztosítunk:
  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Rugalmas beosztás
  • Biztos és versenyképes jövedelem
  • Szuper csapat egy támogató cég oldalán
  • Vásárlói kedvezmény
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és karrierút
  • Tréningek
Csatlakozz aCROPPüzletünkhöz és kezdd az új évet egy szuper állással a zsebedben!Fényképes önéletrajzodat az allas@lppsa.com e-mail címre várjukvagy személyesen az üzletben!

(Hirdetés időpontja: 2018.12.04.)

Reserved

Teljesmunkaidős és tapasztalattal rendelkező vezető eladót keresünk a pécsi ÁRKÁD-ban található RESERVED üzletünkbe!

  • Tréningek
Csatlakozz a RESERVED üzletünkhöz és kezdd az új évet egy szuper állással a zsebedben!
Fényképes önéletrajzodat az allas@lppsa.com e-mail címre várjukvagy személyesen az üzletben!